נט"ל
  להיעזר   להכיר   ללמוד
 
 

הרצאות של פיטר קאש 2008

נט"ל אירחה בחודש ינואר 08 את פיטר קאש, הוא איש עסקים אמריקאי מצליח ופילנתרופ מושבע, המתמחה בשיווק ובמינוף הזדמנויות עסקיות. כידיד של מדינת ישראל הוא שותף בעשייה למען החברה והקהילה בישראל ומקדיש מזמנו ומכספו למען ארגונים יהודים וישראלים. בתוך לוח הזמנים העמוס שלו, פיטר החליט להתפנות מכל עיסוקיו בארה"ב ולהגיע לישראל על מנת לסייע לעמותת נט"ל  באמצעות הרצאות ואירועים שונים. פיטר כתב את הספר "המנכ"ל והדלת המסתובבת: טקטיקות הצלחה שלא תלמדו בבתי ספר לעסקים" (יצא לאור בעברית בשנת 2004). את הרווחים ממכירת המהדורה העברית של הספר מקדיש פיטר קאש לנט"ל.

 

פיטר הופיע בשני אירועים שונים, בהם תרם את דמי החסויות להרצאות ורווחי מכירת הספר לנט"ל. באירוע הראשון הופיע בכנס איגוד המפרסמים אשר התקיים ביום ראשון 20.1.08 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל. האירוע השני חל ביום למחרת, תוצר של שיתוף פעולה בין העמותה למרכז הבין תחומי. פיטר הרצה לפני למעלה מ-150 איש.

בתמונה, מימין לשמאל: תלמה בירו, יו"ר איגוד המפרסמים, יהודית יובל-רקנאטי ופיטר קאש

בשני האירועים סיפר על החיבור לנפגעי טרור, על החיבור האישי לנט"ל ועל החשיבות שבתרומה ובהתגייסות למען אותם פגועי נפש (את הרווחים מהמהדורה באנגלית הקדיש לנפגעי ה-11 בספטמבר).
את הספר ניתן להשיג במחיר 68 ש"ח בחנויות הספרים ובדרך זו לתרום לעמותת נט"ל.
נט"ל מודה לפיטר קאש על הגעתו הרצאה ותרומתו לעמותת נט"ל. 

דרונט בניית אתרים