נט"ל
  להיעזר   להכיר   ללמוד
 
 

סיור חוויתי בבית נט"ל


לאחר כשנה וחצי בבית נט"ל המחודש ברחוב אבן גבירול, התקיים אירוע בית פתוח בו הוצגה למוזמנים פעילות העמותה בדרך חוויתית.

בקומת המועדון החברתי-שיקומי הוצגו עבודות של החברים מחוגי הויטראז', הקרמיקה והציור. על קירות החדרים הוקרן סירטון המתעד את החוגים השונים ונותן במה לחברים לספר על השותפות במועדון, על התרומה לחייהם האישיים ועל המקום של נט"ל בחייהם.

בקומת הקו הפתוח, ניתנה האפשרות להיכנס לקו, להכיר את הצוות המנהל וחלק מהמתנדבות ולשאול שאלות לגבי ההתנדבות ואופן פעילות הקו.

בקומה של הטיפולים הקליניים ניתן היה לשמוע על תרפיה באומנות ולחזות בתוצרים שהכינו נשים של פוסט טראומתיים במסגרת קבוצת תמיכה בה השתתפו. בחדר אחר ניתן היה לראות עדויות מוקלטות של שני פדויי שבי שלקחו חלק בפרויקט התיעוד של נט"ל. מנהלת המרכז נכחה בחדר לענות על שאלות האורחים.

בקומת בית הספר, יוחד חדר אשר הוחשך לחלוטין ובו ניתן היה לשמוע סימולציה של שיחת טלפון אמיתית בין פונה למתנדב. באזור אחר ניתן היה לראות כתבות אשר שודרו בטלוויזיה על פעילות הצוות הקהילתית בשדרות ולקבל מידע נוסף ממנהל הצוות ומסגניתו. לבסוף, ספריית מרכז הלימודים הוקדשה לפרויקט חייילים משוחררים בו ניתן היה לקבל מידע על הפרויקט ולצפות בתשדירי הטלוויזיה אשר יוחדו לנושא.

מחוץ לבניין העמותה וכן בגג הבניין האורחים יכלו להתרשם מתערוכה של עבודות פרי יצירתם של חברי המועדון החברתי שיקומי. האורחים יכלו לרכוש את העבודות כאשר כל ההכנסות הוקדשו לפעילות המועדון.

בסיומו של האירוע המרגש נאמו שר הרווחה, מר יצחק הרצוג, ראש עיריית תל אביב, מר רון חולדאי, יו"ר עמותת נט"ל, הגברת יהודית יובל רקנאטי והופיע בהתנדבות הזמר והיוצר נמרוד לב.

 

 

דרונט בניית אתרים