נט"ל
  להיעזר   להכיר   ללמוד
 
 
ארועי התרמה-ניו-יורק, לונדון וג'נבה 2010

 ארוע נט"ל במנהטן

 

במרכז מנהטן, על רח' מדיסון התאספו בערב יום חמישי ה- 18.10 כ-70 איש, שמכל מגוון האפשרויות לבלות בעיר המדהימה הזו, בחרו לבוא ולשמוע על נט"ל,  ולטעום יין ישראלי משובח מיקבי רקנאטי בישראל.

הארוע התקיים במסעדה מעוצבת ומיוחדת Nanoosh  שמתמחה בחומוס אורגני ומזון בריאות.

אחד השותפים ברשת, דייויד קוסטמן, הצטרף לאחרונה לבורד של ידידי נט"ל בארה"ב וארגן את הארוע בתרומה.

הערב לווה בטעימות יין רקנאטי, שרדונה ומרלו מסדרת ריזרב, נוכחו בארוע נעם יעקובי מנכ"ל היקב בישראל ואיאן ריבובסקי  שאף הנחה מכירה פומבית של 6 בקבוקי מגנום ריזרב. בהצלחה רבה.

 

יינות רקאנטי בתצוגה

קונסול ישראל בניו יורק עידו אהרוני כיבד את הארוע בנוכחותו, נשא דברים והדגיש את התפקיד החשוב שממלאת נט"ל בחברה הישראלית שחוותה 8 מלחמות ואינספור פיגועי טרור. יהודית יובל רקנאטי , מייסדת ויו"ר העמותה ואורלי גל מנכל"ית העמותה סיפרו לקהל על פעילות העמותה ועל הרבים הנעזרים בשירותי העמותה בכל רחבי הארץ מזה 13 שנים.

 

מאיה טלמור, אורלי גל, יהודית יובל רקנאטי, עידו אהרוני ודייויד קוסטמן

 

בקהל התערבבו עברית ואנגלית באופן שווה, נכחו חברי הבורד האמריקאי: אריאל רקנאטי וטל רקנאטי, דארל וקרלוס בנעים, ליאור יהלומי, דניאל פירסון, ואחרים.

 

המסע ממשיך בג'נבה ולונדון

אחרי שכבשו את מנהטן המשיכו חברי העמותה והפעם לאירופה. ליהודית יובל רקנאטי ואורלי גל הצטרפו: איתמר ברנע, פסיכולוג ראשי בעמותה וכן אלינור אלפר מתנדבת בקו החם ואם שכולה. לראשונה, נערכה פגישה עם עמותת הידידים בשוויץ. הקור העז ששרר בחוץ לא העיב על החום בפנים, במיוחד לאחר שהחברים שמעו את הסיפורים המרגשים של ברנע ואלפר. אף אחד מן הנוכחים לא נשאר אדיש.

הסיפורים הדגישו את הצורך במודעות לנושא הפוסט טראומה, וכן העצימו את חשיבותה של נט"ל בתור אירגון ייחודי המטפל כבר שנים רבות באלפי אנשים הסובלים מן התופעה הקשה.

 

 

אורלי גל,קונסול ישראל בג'נבה ורעייתו ויהודית יובל רקנאטי    ד"ר איתמר ברנע

 

 

באנגליה נפגשו אנשי נט"ל עם אגודת הידידים  (U.K.F.N), שאחרי שנת פעילות מוצלחת מגבירים את פעילותם וחיבורם החשוב לעמותה. במהלך שנה זו קבלה ה-u.k.f.n הכרה כעמותה באנגליה.

 

 

 

אגודת הידידים באנגליה-u.k.f.n                                     לורד לסלי טרנברג ועדנה טרנברג

 

 

  

 

 סר הארי סלומון                                                      אגודת החברים בשוויץ

 

המסע הוגדר כהצלחה. העמקנו את פעלותינו באנגליה ובנוסף חיזקנו את את הקשר עם חברינו בשוייץ. לפנינו עוד שנת עבודה רבת אתגרים, אך כמובן לא ננוח ונפעל ללא לאות בשביל אלו אשר צריכים אותנו. נתראה במסעות הבאים....

 

 

 

 

 

ארועי התרמה נט"ל: ניו-יורק, ג'נבה ולונדון

יו"ר נט"ל יהודית יובל רקנאטי ביחד עם מנכ"לית העמותה אורלי גל, יצאו למסע של תרומות ומודעות לעמותת נט"ל. המסע החל בניו-יורק והמשיך ב'נבה ולונדון. למסע האירופי הצטרפו:ד"ר איתמר ברנע פסיכולוג ראשי בנט"ל ואלינור אלפר מתנדבת בקו החם ואם שכולה.
דרונט בניית אתרים