נט"ל
  להיעזר   להכיר   ללמוד
 
 

קבוצות ריצה והליכה ייחודיות למתמודדים עם פוסט טראומה - רצים עם רמי

         

על הקבוצות:
העיסוק בספורט, ידוע והוכח כאמצעי יעיל בהעצמה לאנשים המתמודדים עם תופעות פיזיות כמו גם נפשיות, המקשות עליהם בחיי היום יום.
מתוך כך , התפתח הרעיון של קבוצות ריצה והליכה לאנשים שנפגעו באירועי טרור ומלחמה,  באופן ישיר או עקיף ומתמודדים עם סימפטומים פוסט טראומטיים - משוחררי צה"ל, כולל אנשי מילואים, אנשי כוחות הביטחון , אנשים שחוו אירועי טרור .

אופי הפעילות:
הקבוצות נפגשות אחת לשבוע בשעות הערב לאימון הליכה וריצה. למתאמנים תיבנה תכנית אימונים המשלבת אימוניים קבוצתיים ואימונים אישיים.  בהמשך, יתכנו גם מפגשי העשרה ופעילות חווייתית.
הקבוצות פתוחות בפני גברים ונשים, ללא הגבלת גיל.
המצטרפים מחויבים להציג אישור רפואי המאשר להשתתף בפעילות ספורטיבית, כתנאי הכרחי להשתתפות .

אודותנו:

עמותת נט"ל
נפגעי טראומה על רקע לאומי. עמותה א-פוליטית, שנוסדה ב- 1998 מתוך הזדהות עמוקה עם מצוקת אנשים שנפגעו נפשית, באופן ישיר או עקיף, כתוצאה מאירועי מלחמה או טרור. במשך שנות פעילותה, נגעה נט"ל ביותר מ 160,000 אזרחים, מבוגרים, ילדים, חיילים משוחררים, אוכלוסיות בסיכון והפכה לאחד המשאבים הקהילתיים העיקריים לרבים בחברה הישראלית בתחום שירותי חירום וטיפולים לטווח ארוך.

קמפוס שיאים
המרכז להכשרות מקצועיות בספורט ובתנועה במועדון הספורט באוניברסיטת ת"א מכשיר אלפי בוגרים כל שנה בתחומי הספורט השונים כגון : קורס מאמני ריצות, קורס מדריכי כושר וכו'. קמפוס שיאים חרט על דגלו את דגל התרומה לקהילה, תרומת העיסוק בספורט היא אדירה הן בהיבט הנפשי והן בהיבט הפיזיולוגי, ומכאן שהחיבור בין הקמפוס לנט"ל היה טבעי ביותר.

קמפוס שיאים נרתם לפרויקט ותרם בנדיבותו הכשרות באימון-ריצה למתנדבים המלווים בקבוצת הריצה וההליכה של נט"ל וכן מלווה את הקבוצה בכל הקשור להיבטים המקצועיים, הנחייה צמודה של המאמנים, אפשרות לקיים אימוני קבוצה בקמפוס, קיום הרצאות רלוונטיות בנושא של תזונה , ספורט ואיכות חיים וזאת בליווי אבי דה פילוסוף, רכז תחום ריצות ארוכות ומרתון בקמפוס שיאים שמלווה את הפרויקט יחד עם חווה גארו, שותפתו לקורס ורכזת ענף ריצות ארוכות באיגוד האתלטיקה הטריאתלון

   

מנחי הקבוצה:
רמי יולזרי- ראש הקבוצה והוגה הרעיון.
אלון פרידמן, רונן שרון - מאמני הקבוצה.
אבנר ינאי- מטפל מהצוות הקהילתי של נט"ל.

לפרטים נוספים ולהצטרפות:

צרו קשר עם פרי בנאור 073-2363328 Peri@natal.org.il או מלאו את טופס ההצטרפות

לכתבה על רמי בעיתון במחנה הקליקו כאן, לכתבה בערוץ הספורט הקליקו כאן

דרונט בניית אתרים